skip navigation

Saturday October 13, 2018

12U AA (Pats Foods)

Winter Club

Saturday October 13, 2018

12U AA (Pats Foods)

Winter Club

Sunday October 14, 2018

12U AA (Pats Foods)

Shaw

Sunday October 14, 2018

12U AA (Pats Foods)

Ozaukee

Sunday October 21, 2018

Calumet

12U AA (Pats Foods)

Saturday October 27, 2018

12U AA (Pats Foods)

Green Bay

Saturday October 27, 2018

12U AA (Pats Foods)

Eau Claire

Sunday October 28, 2018

12U AA (Pats Foods)

Green Bay

Saturday November 03, 2018

12U AA (Pats Foods)

Petoskey

Saturday November 03, 2018

12U AA (Pats Foods)

Petoskey

Sunday November 04, 2018

12U AA (Pats Foods)

Soo Jr Lakers

Sunday November 04, 2018

12U AA (Pats Foods)

Soo Jr Lakers

Friday November 09, 2018

Traverse City

12U AA (Pats Foods)

Friday November 09, 2018

Petoskey

12U AA (Pats Foods)

Saturday November 10, 2018

Lansing

12U AA (Pats Foods)

Saturday November 10, 2018

Troy Sting

12U AA (Pats Foods)

Sunday November 11, 2018

12U AA (Pats Foods)

Yooper Cup

Saturday November 24, 2018

12U AA (Pats Foods)

Escanaba

Saturday November 24, 2018

12U AA (Pats Foods)

Escanaba

Saturday December 01, 2018

Soo Jr Lakers

12U AA (Pats Foods)

Saturday December 01, 2018

Soo Jr Lakers

12U AA (Pats Foods)

Saturday December 08, 2018

Fond du Lac

12U AA (Pats Foods)

Sunday December 09, 2018

Fond du Lac

12U AA (Pats Foods)

Saturday December 15, 2018

12U AA (Pats Foods)

Winnetka

Saturday December 15, 2018

12U AA (Pats Foods)

Highland

Sunday December 16, 2018

12U AA (Pats Foods)

Fond du Lac

Thursday December 20, 2018

12U AA (Pats Foods)

Calumet

Saturday December 22, 2018

Marquette

12U AA (Pats Foods)

Saturday December 22, 2018

Marquette

12U AA (Pats Foods)

Thursday December 27, 2018

12U AA (Pats Foods)

Calumet

Saturday December 29, 2018

Escanaba

12U AA (Pats Foods)

Saturday December 29, 2018

Escanaba

12U AA (Pats Foods)

Friday January 04, 2019

12U AA (Pats Foods)

Hermantown

Saturday January 05, 2019

12U AA (Pats Foods)

Superior

Saturday January 05, 2019

12U AA (Pats Foods)

Duluth East

Sunday January 06, 2019

12U AA (Pats Foods)

Stevens Point

Thursday January 10, 2019

12U AA (Pats Foods)

Calumet

Saturday January 12, 2019

12U AA (Pats Foods)

Marquette

Saturday January 12, 2019

12U AA (Pats Foods)

Marquette

Saturday January 19, 2019

Green Bay

12U AA (Pats Foods)

Saturday January 19, 2019

Green Bay

12U AA (Pats Foods)

Saturday January 26, 2019

Waukeshaw

12U AA (Pats Foods)

Saturday January 26, 2019

Waukeshaw

12U AA (Pats Foods)

Friday February 01, 2019

12U AA (Pats Foods)

Calumet

Saturday February 02, 2019

12U AA (Pats Foods)

Marquette

Saturday February 02, 2019

12U AA (Pats Foods)

Escanaba

Friday February 15, 2019

12U AA (Pats Foods)

Marquette

Saturday February 16, 2019

12U AA (Pats Foods)

Escanaba

Saturday February 16, 2019

12U AA (Pats Foods)

Soo Jr Lakers

Sunday February 17, 2019

12U AA (Pats Foods)

NIHL Tournament

Saturday February 23, 2019

Superior

12U AA (Pats Foods)

Saturday February 23, 2019

Superior

12U AA (Pats Foods)

Date Result Opponent Location Status
Sat Oct 13 -
@ Winter Club
Univ School of Milwaukee
2:15 PM CDT
Sat Oct 13 -
@ Winter Club
Univ School of Milwaukee
6:15 PM CDT
Sun Oct 14 -
@ Shaw
Pettit National Ice Center, South 84th Street, Milwaukee, WI, USA
8:00 AM CDT
Sun Oct 14 -
@ Ozaukee
Kettle Moraine Ice Center, South Main Street, West Bend, WI, USA
1:30 PM CDT
Sun Oct 21 -
Calumet
DEE
3:45 PM EDT
Sat Oct 27 -
@ Green Bay
Cornerstone
10:30 AM CDT
Sat Oct 27 -
@ Eau Claire
Cornerstone
4:00 PM CDT
Sun Oct 28 -
@ Green Bay
Cornerstone
8:30 AM CDT
Sat Nov 3 -
@ Petoskey
Otsego County Sportsplex, Gornick Avenue, Gaylord, MI, USA
8:45 AM EDT
Sat Nov 3 -
@ Petoskey
Otsego County Sportsplex, Gornick Avenue, Gaylord, MI, USA
12:30 PM EDT
Sun Nov 4 -
@ Soo Jr Lakers
Big Bear
11:15 AM EST
Sun Nov 4 -
@ Soo Jr Lakers
Big Bear
3:15 PM EST
Fri Nov 9 -
Traverse City
Lakeview - Olson
1:00 PM EST
Fri Nov 9 -
Petoskey
Lakeview - Olson
7:00 PM EST
Sat Nov 10 -
Lansing
Lakeview - Russell
11:00 AM EST
Sat Nov 10 -
Troy Sting
Lakeview - Olson
5:30 PM EST
Sun Nov 11 -
@ Yooper Cup
Lakeview
TBD
Sat Nov 24 -
@ Escanaba
Escanaba
11:00 AM EST
Sat Nov 24 -
@ Escanaba
Escanaba
3:00 PM EST
Sat Dec 1 -
Soo Jr Lakers
Houghton County Arena
10:45 AM EST
Sat Dec 1 -
Soo Jr Lakers
DEE
3:30 PM EST
Sat Dec 8 -
Fond du Lac
Houghton County Arena
3:30 PM EST
Sun Dec 9 -
Fond du Lac
DEE
11:30 AM EST
Sat Dec 15 -
@ Winnetka
Cornerstone - Rink 3
9:30 AM CST
Sat Dec 15 -
@ Highland
Cornerstone - Rink 1
4:30 PM CST
Sun Dec 16 -
@ Fond du Lac
Cornerstone - Rink 3
9:30 AM CST
Thu Dec 20 -
@ Calumet
Calumet Colosseum, Red Jacket Road, Calumet, MI, USA
6:00 PM EST
Sat Dec 22 -
Marquette
DEE
10:00 AM EST
Sat Dec 22 -
Marquette
DEE
1:15 PM EST
Thu Dec 27 -
@ Calumet
Calumet Colosseum, Red Jacket Road, Calumet, MI, USA
6:30 PM EST
Sat Dec 29 -
Escanaba
Houghton County
12:30 PM EST
Sat Dec 29 -
Escanaba
DEE
4:30 PM EST
Fri Jan 4 -
@ Hermantown
Superior Ice Arena, Oakes Avenue, Superior, WI, USA
2:00 PM CST
Sat Jan 5 -
@ Superior
Superior Ice Arena, Oakes Avenue, Superior, WI, USA
8:15 AM CST
Sat Jan 5 -
@ Duluth East
Superior Ice Arena, Oakes Avenue, Superior, WI, USA
7:30 PM CST
Sun Jan 6 -
@ Stevens Point
Superior, WI, USA
12:00 PM CST
Thu Jan 10 -
@ Calumet
Calumet Colosseum, Red Jacket Road, Calumet, MI, USA
6:30 PM EST
Sat Jan 12 -
@ Marquette
Lakeview
11:00 AM EST
Sat Jan 12 -
@ Marquette
Lakeview
3:00 PM EST
Sat Jan 19 -
Green Bay
Houghton County Arena
11:15 AM EST
Sat Jan 19 -
Green Bay
SDC
4:00 PM EST
Sat Jan 26 -
Waukeshaw
Houghton County
12:30 PM EST
Sat Jan 26 -
Waukeshaw
Dee
3:45 PM EST
Fri Feb 1 -
@ Calumet
Lakeview - Districts
4:00 PM EST
Sat Feb 2 -
@ Marquette
Lakeview - Districts
9:00 AM EST
Sat Feb 2 -
@ Escanaba
Lakeview - Districts
3:30 PM EST
Fri Feb 15 -
@ Marquette
Lakeview Arena
5:30 PM EST
Sat Feb 16 -
@ Escanaba
Lakeview Arena
9:30 AM EST
Sat Feb 16 -
@ Soo Jr Lakers
Lakeview Arena
5:00 PM EST
Sun Feb 17 -
@ NIHL Tournament
TBD
Sat Feb 23 -
Superior
DEE
12:15 PM EST
Sat Feb 23 -
Superior
DEE
4:30 PM EST